مجمع «شرکت سرمایه‌گذاری مسکن گیلان» تشکیل شد

مجمع «شرکت سرمایه‌گذاری مسکن گیلان» تشکیل شد
مجمع عمومی سالیانه شرکت سرمایه‌گذاری مسکن گیلان به منظور بررسی عملکرد هیات مدیره در سال مالی منتهی به 31 شهریور ماه 1395 برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن، در ابتدای این مجمع که روز چهارشنبه اول آذر ماه با حضور کلیه سهامداران در محل دفتر شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن تشکیل شد، محمدرضا امینی به عنوان رئیس، محمد مهدی نادری نورعینی به عنوان ناظر اول و میر احمد مصطفایی به عنوان ناظر دوم و علیرضا مخصوصی به عنوان منشی انتخاب شدند.
در ادامه جلسه و پس از قرائت دستور جلسه توسط منشی، بهروز صمدی مهر، مدیر عامل شرکت گیلان به ارائه گزارش فعالیت یک ساله هیات مدیره پرداخت و برنامه‌های آتی هیات مدیره را برای اعضای مجمع تشریح نمود. پس از استماع گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی، صورت‌های مالی منتهی به 31 شهریور 1395 به تصویب سهامداران رسید. بر اساس این صورت مالی، شرکت سرمایه‌گذاری مسکن گیلان توانست با سرمایه 100 میلیارد ریال، حدود 50 میلیارد ریال سوددهی داشته باشد که از این میزان 65 درصد میان سهامداران توزیع خواهد شد و 35 درصد مابقی در شرکت باقی خواهد ماند. در این جلسه همچنین سازمان حسابرسی عنوان بازرس اصلی به عنوان بازرس قانونی برای یکسال انتخاب شد و در ادامه روزنامه کثیرالانتشار اطلاعات نیز برای درج آگهی‌های شرکت تعیین شد.

مجمع
شایان ذکر است شرکت سرمایه‌گذاری مسکن گیلان یکی از شرکت‌های تابعه گروه سرمایه‌گذاری مسکن است که با عنوان شعبه گیلان با مرکزیت شهر رشت و در راستای تحت پوشش قرار دادن استان گیلان در اردیبهشت سال 1369 تاسیس گردیده و متعاقب آن در سال 1385 به عنوان شرکت پارس مسکن خزر فعالیت خود را به طور مستقل ادامه داده است. تاکنون عملیان اجرایی 18 پروژه شامل حدود 2700 واحد مسکونی به زیر بنای کل بیش از 320 هزار متر مربع و نیز 5 پروژه تجاری اداری با زیر بنای کل حدود 45 هزار متر مربع توسط شرکت آغاز شده است که از این بین 19 پروژه با زیر بنای کل حدود 330 هزار متر مربع به اتمام رسیده است. در سال 1394 شرکت پارس مسکن خزر به شرکت سرمایه‌گذاری مسکن گیلان تغییر نام یافت.

۴ دی ۱۳۹۵ ۱۶:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید