مجمع عمومی سالیانه شرکت «سرمایه‌گذاری مسکن گیلان‌» برگزار شد

جمع عمومی سالیانه شرکت سرمایه‌گذاری مسکن گیلان‌ به منظور بررسی عملکرد هیئت‌مدیره در سال مالی منتهی به 31 شهریور ماه 1400 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن، در ابتدای این مجمع که اول دی‌ ماه 1400 با حضور  تمامی سهامداران در محل دفتر جلسات مدیرعامل در هلدینگ تشکیل شد، دکتر «یاسر امامی» به عنوان رییس، «سیروس آیدین» به عنوان ناظر اول، «وحید بهرامیان» به عنوان ناظر دوم و «علیرضا مخصوصی» به عنوان منشی انتخاب شدند.

در ادامه و پس از قرائت دستور جلسه از سوی منشی، «مهدی فتحی» مدیرعامل شرکت به ارایه گزارش فعالیت یکساله هیئتمدیره پرداخت و پس از استماع گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی، صورت‌های مالی منتهی به 31 شهریور 1400 به تصویب سهامداران رسید.

در ادامه، سازمان حسابرسی به عنوان حسابرس و بازرس قانونی و همچنین روزنامه کثیرالانتشار «دنیای اقتصاد» نیز برای درج آگهی‌های شرکت برای مدت زمان یک سال تعیین شد.

همچنین اعضای حقوقی هیئت‌مدیره شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمال نیز به مدت دو سال و به شرح شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن، شرکت سرمایه‌گذاری مسکن البرز، شرکت مهندسین مشاور سرمایه‌گذاری مسکن، شرکت مسکن پویا نوین پارس و شرکت پارس مسکن سامان تعیین گردیدند.


ه
ع

۱۳ دی ۱۴۰۰ ۰۸:۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید