رونمایی از پوستر سی و سومین سالگرد تاسیس شرکت

پوستر سی وسومین سالگرد تاسیس شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن با حضور مدیرعامل شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن رونمایی شد

آیین رونمایی پوستر سی و سومین سالگرد تاسیس شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن با حضور مدیر عامل شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن، اعضا هییت مدیره ، معاونین و مدیران گروه برگزار شد.

گفتنی است جشن سالگرد سی و سومین سالروز تاسیس گروه سرمایه‌گذاری مسکن ( ششم اردیبهشت ماه 1402) با حضور مدیران شرکت های گروه در حاشیه همایش فصلی مدیران در شهر تبریز با همزمانی افتتاح و کلنگ زنی چند پروژه برگزار میشود.

شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و موثرترین فعالان صنعت ساختمان در کشور ، در ششم اردیبهشت‌ ماه سال 69 به شماره ثبت 78828 به منظور پاسخگویی به نیاز مشتریان بانک مسکن تاسیس گردید.

از ابتدای تأسیس تاکنون، عملیات اجرایی بیش از 72 هزار واحد مسکونی در قالب 444 پروژه توسط شرکت‌های گروه سرمایه‌گذاری مسکن شروع شده بیش از 63 هزار واحد مسکونی به بهره‌برداری رسیده که علاوه بر آن در ساخت مجتمع‌های تجاری، اداری و آموزشی، ساخت آزاد راه، خطوط انتقال آب و آماده‌سازی زمین فعالیت‌هایی انجام شده است.

گروه سرمایه‌گذاری مسکن دارای 15 شرکت زیر مجموعه است که در 28 استان و 36 شهر کشور، گسترده شده‌اند. شرکت در سال 82 با نماد «ثمسکن» وارد بورس تهران شد و طی چند سال اخیر، سهام 7 زیر مجموعه شرکت نیز در بازار سرمایه ایران پذیرفته شده‌اند. آخرین سرمایه ثبت شده شرکت 6300 میلیارد ریال است و «شرکت گروه مالی بانک مسکن» سهام‌دار اصلی شرکت به شمار می‌آید

رونمایی پوستر

رونمایی پوستر

پوستر

 

 

۲۷ فروردین ۱۴۰۲ ۰۹:۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید